İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda tutulması,güçlü ve dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde çalışanlarımız ile kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmektir.
Hedefimiz; odaklandığımız iş alanlarındaki başarılarımızla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmaktır. System İnşaat sürdürülebilir başarının merkezinde insanın yer aldığının bilincinde olup tüm çalışanlarının gerek yürütmekte oldukları görevlerde, gerekse kariyer planlarındaki başarılarının ve verimliliklerinin arttırılmasına yönelik mesleki ve kişisel tüm eğitimleri sonuna kadar desteklemektedir.

Şirket genelinde tüm birimler ve yöneticiler koordineli çalışarak İK departmanının şirketin başarılı bir biçimde büyümesi için gerekli gördüğü tüm düzenlemeler için destek vermektedirler.Son derece yetenekli, motivasyonu yüksek çalışanların istihdamı ve çalışanlarla kurulan güçlü iletişim ağı şirketin temel yönetim prensiplerinden biridir.
System İnşaat İnsan Kaynakları olarak amacımız,şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, onları eğitmek, ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

Şirketimizde işe alım,System İnşaat’ın politikasına,hedeflerine ve kültürüne uygun,teknik ve kişisel yeterliliklere sahip en uygun adayların,uygun pozisyonlara yerleştirilmesi esasına dayanmaktadır.

Doğru işe doğru insan felsefesinden hareketle, bizi farklı kılan insan kaynakları politikamız, insan zekâsına ve yeteneğine yatırım yapmaya yöneliktir. Çalışanlarımızın hak ve itibarına saygı duymak bizim için her şeyden değerlidir.


Copyright 2013 © SYSTEM CONSTRUCTION