Şirket Politikası

Gelişmiş teknik altyapımız sayesinde geleceğe güvenle, gücümüzü köklü yapımızdan alarak bakıyoruz.

Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişen yapısı sayesinde System İnşaat şirketi, 1994 yılından beri inşaat sektöründe lider konuma gelerek ilk projesinden itibaren dünyanın hızla değişen beklentilerini karşılayan en iyi çözümleri sunması nedeniyle inşaat sektörünün kilit çözüm noktası olmuştur. System İnşaat Şirketini tanımlayan temel prensibimiz sürekli gelişim ışığında; müşteri memnuniyeti ve kalitenin, çevresel standartların sürekli geliştirilmesi temel ilkelerimiz haline geldi.

Gelişmenin temelini oluşturan inşaat sektörünün talep ettiği can damarı niteliğindeki fonksiyonlar, en iyi çözümü üretmeyi hedeflemeyi ve basit detaylardan başlayarak zirveye ulaşmayı gerektirir. Zirveye giden yolda farklı kurumlara ve kişilere uluslararası standartlarda hizmet sunma konusundaki kararlılığıyla System İnşaat şirketi, başarının anahtarı olarak uzun vadeli müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Üst seviyede müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet verdiğimiz her bir kurum ve kişi, başarılarımızın bir göstergesi olarak yola bizimle devam ediyor.   


Her bir projedeki yaratıcılığa ve hassasiyete verdiği önemle, her bir projeye özgü yenilikçi yaklaşımıyla, dinamik ekip ruhuyla, işbirliğiyle, gelecek kuşaklara bırakacağımız çevrenin korunmasındaki kararlılığıyla ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla System İnşaat şirketi, bir hayalden gerçeğe dönüştürdüğü tüm projelere aynı özeni gösterir. Benzersiz uzmanlığı ve engin deneyimleri sayesinde System İnşaat Şirketi hem Türkiye’de hem de yurtdışında inşaat sektörüne daha büyük katkılar sağlayacaktır.  

Biz, dostlarımızla birlik beraberlik içinde olmanın bizi daha güçlü kıldığına inanıyoruz. System İnşaat olarak vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde öncü nitelikte projeler gerçekleştirmek ve faaliyette olduğumuz her yerde farklı ve yenilikçi bir tutum izlemektir. System İnşaat Şirketi olarak misyonumuz, lider konumda görev aldığımız tüm operasyonlarda, yerel ve uluslararası alanda ülkemizi ve firmamızı temsil edecek faaliyetler ve projeler gerçekleştirmek. Amacımız, gelenekselden yola çıkan yenilikçi yaklaşımlar elde etmek. Bu sayede yapılan her iş ve ileri doğru atılan her bir adım bizi hedeflerimize yaklaştırıyor. Vazgeçilmez bir bakış açısıyla getirilen akılcı çözümler, mükemmelliğe giden yolun en önemli unsurları ve doğru rotasıdır.
    Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarına kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği System İnşaat şirketinde; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Genel Müdür
Burak BAŞLILAR
Genel Müdür
Erkan ÖZMEN

Copyright 2013 © SYSTEM CONSTRUCTION